
Вимірювач оптичної потужності Multitest MT1109CVN RJ-45, 850/1300/1310/1490/1550/1625 нм, 26 дБм, тестер витої пари
2 258 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7469
Вимірювач оптичної потужності MT1109CVN від компанії Multitest - це зручний пристрій для вимірювання оптичних та мідних сегментів кабельних мереж. Компактний пристрій поєднує в собі широкий функціонал, зокрема функції вимірювача оптичної потужності, тестера витої пари та може виявляти дефекти та пошкодження оптичних волокон завдяки видимому червоному світлу.
Модель MT1109CVN має налаштування для вимірювань потужності на різних довжинах хвиль: 850, 1300, 1310, 1490, 1550 і 1625 нм. Можливе вимірювання сигналу до +26 дБм без ризику пошкодження детектора. Останні результати можна зберігати в пам'яті пристрою.
Пристрій включає в себе лазерне джерело червоного світла (10 мВт), що дозволяє контролювати цілісність волокон на відстані до 10-12 км. Спеціальний режим тестування для роз’ємів RJ45 дозволить перевірити мідні кабелі та патч-корди на обриви, а також на замикання чи неправильний монтаж.
Вимірювач обладнано дисплеєм з підсвіткою і ліхтариком для роботи в умовах обмеженого освітлення. Тестер живиться від вбудованого літій-іонного акумулятора ємністю 450 мАгод, який можна заряджати через блок живлення 5В або порт USB.
Характеристики:
- Виробник: Multitest
- Модель: MT1109CVN
- Калібровані довжини хвиль: 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625 нм
- Діапазон вимірювання потужності: -50…+26 дБм
- Точність вимірювання: ±0,2 дБ
- Тип оптичного конектора: Універсальний роз’єм з ферулою 2,5 мм
- Роздільна здатність вимірювання: 0,01 дБ
- Потужність джерела видимого випромінювання: 10 мВт
- Живлення: Вбудований Li-ion акумулятор, 450 mAh
- Температура експлуатації: -10~ +50°C
- Температура зберігання: -20 ~ +60°C
- Габаритні розміри: 59*98*27 мм
- Вага: 100 гр
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Країна виробник | Китай |
| Область застосування | Кручена пара, Оптичний кабель |
| Призначення | Універсальний |
| Загальні | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 98 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Напруга | 5 В |
| Ширина | 59 мм |
| Монітор | |
| Підсвітка екрану | Так |
- Ціна: 2 258 ₴




